Klasické bublinkové sáčky, pytle a přířezy můžete nakoupit v různých velikostech například ve specializovaném internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz. Jestliže však potřebujete vyrobit bublinkové sáčky na míru podle svých požadavků, dá se to jednoduše domluvit (s uvedeným e-shopem). Kontaktujte provozovatele a dohodněte konkrétní podmínky, obratem vám bude zaslána cenová nabídka. Výroba zadaných bublinkových sáčků bude trvat kolem 10 dnů (od závazné objednávky).

2-vrstvé, 3-vrstvé, 5-vrstvé i oboustranné bublinky

Bublinková fólie může mít různé podoby. Kromě tvaru a velikosti je zásadní, kolik vrstev bude mít. Obecně samozřejmě platí, že čím více vrstev bublinek, tím lepší ochrana zabaleného zboží. Takže při objednávce bublinkových sáčků na zakázku musíte zvolit přesné rozměry, kolik vrstev bublinek budou sáčky mít, jestli budou s klopou nebo bez klopy a také jestli budou mít jednorázové nebo opakované lepítko. Máte-li zájem o nestandardní barevné provedení, není to žádný problém. Možností je dokonce i antistatická nebo antikorozní úprava. Máte-li zájem, sáčky vám budou dodány namotané na roli s perforací.

K čemu se bublinkové sáčky a pytle používají

Základní využití všech bublinkových sáčků je jasné, slouží k zabalení a ochraně zboží při jeho přepravě, manipulaci a skladování. Můžete do nich zabalit citlivou elektroniku, dárkové předměty a jiné nejrůznější zboží různé velikosti. Bublinkové sáčky milují po rozbalení děti, pukají jednotlivé polštářky a mají z toho radost. Kromě toho, že bublinky chrání zabalené předměty před nárazy a jiným poškozením, mají bublinkové sáčky také dobré izolační vlastnosti a jsou odolné proti vlhkosti, takže vaše zabalené zboží bude opravdu v bezpečí.

Jak si bublinkové sáčky na zakázku objednat

Chcete-li si objednat výrobu bublinkových sáčků na zakázku, můžete to udělat přímo v kamenné prodejně, která se zrovna přestěhovala na novou adresu (Dobronická 1257, Praha 4) nebo telefonicky či emailem.