Bublinkové obálky jsou velmi praktické. Obálky jsou vyrobeny z pevného papíru a uvnitř je umístěna jemná bublinková fólie. Ta tlumí nárazy a vibrace. Oproti klasickým dopisním obálkám mají ty bublinkové hlavní výhodu v tom, že nafouknuté bublinky chrání zasílané předměty. Takové obálky jsou ideální pro posílání drobných i křehčích předmětů jako jsou CD, DVD, reklamní předměty a jiné drobnosti. Bublinkové obálky se hodí do každé kanceláře a určitě i domácnosti.

Různé velikosti obálek

Můžete si do zásoby nakoupit bublinkové obálky v mnoha velikostech. Od malých přes klasické až po velké obálky, které pojmou i větší předměty. Ceny bublinkových obálek se pohybují v řádech korun. Vzhledem k jejich spotřebě se většinou prodávají po 10, 50, 100, 200 či ještě více kusech. Všechny obálky jsou navíc opatřeny samolepícím proužkem, který pevně drží obálku zalepenou. Bublinkové obálky jsou tak běžné zboží, že je mají všichni spolehliví dodavatelé skladem a zašlou vám je obratem kamkoliv si budete přát.

Bublinkové obálky různých velikostí
Bublinkové obálky různých velikostí

Bezpečné zasílání křehčích předmětů

Cílem bublinkové fólie je logicky ochrana předmětů v obálce během přepravy poštou. Výborně se uplatní při posílání nejen vyloženě křehkých předmětů. Bublinkové obálky představují jistotu, že se obálka neprotrhne. Posíláte-li například klíče, knihy, hodinky, brýle, nářadí, tvrdší reklamní předměty (odznaky, propisky, pastelky aj.) nebo jiné drobnosti, vyplatí se vám investovat těch pár korun navíc. Výrazně tak zvýšíte bezpečnost přepravy zásilky.

Další obálky a jiné obalové materiály

Na jednoduchém a přehledném webu www.obalove-materialy.cz najdete i další obálky – klasické dopisní obálky, exportní či LDPE obálky. Dále tam najdete spoustu dalších praktických obalových materiálů. Od kartonových krabic a přepravek na stěhování, přes různé fólie, pytle či sáčky až po balící pomůcky nebo plastové sudy.