Bublinkové obálky vznikly jako ochrana předmětů, které posíláme poštou. Jsou vyrobeny z pevného papíru s voděodolným nátěrem. Uvnitř bublinkových obálek je jemná bublinková fólie, která právě obsah obálky chrání proti nárazům a poškození. V kombinaci s voděodolným nátěrem, který chrání obálku a její obsah proti vlhkosti, se jedná o ideální způsob, jak bezpečně zasílat drobné předměty poštou bez obav z jejich poškození či znehodnocení. Na každé obálce je samolepící proužek, který drží obálku pevně zalepenou.

Různé velikosti a barvy

Bublinkové obálky se prodávají v různých rozměrech i barevných provedeních. Bublinkové obálky mají svá čísla dle typu a velikosti. Pro zajímavost nejprodávanější a tím pádem asi i nejoblíbenější je protinárazová bublinková obálka D14 s vnitřními rozměry 175 x 245 mm. Jedná se o samolepící obálku s krycím páskem.

Oproti klasické obálce zvýšíte ochranu obsahu

Základem bublinkových obálek je skutečnost, že opravdu mnohem lépe chrání obsah obálek. Proto se v nich běžně posílají drobné věci, dárkové předměty, drobnosti a věci, u kterých nechcete během doručení riskovat jejich poškození. Voděodolný nátěr je zde proti vlhkosti, bublinková fólie zase proti nárazům. Bublinkové obálky dnes často nahrazují klasické obálky i díky nízké ceně, kterou můžete ještě snížit tím, že si objednáte najednou větší množství bublinkových obálek a dosáhnete tak na zajímavou množstevní slevu.

Bublinkové obálky do kanceláře i domácnosti

Váha samotné obálky se o moc nezvýší, určitě to nepoznáte na ceně poštovného. Bublinkové obálky dnes už patří do každé domácnosti i kanceláře, používají se denně. Jestliže uvažujete o doplnění zásob v kanceláři či domácí pracovně, vedle psacích potřeb, lepících pásek, fólií a dalších drobností nezapomeňte objednat i bublinkové obálky různých velikostí.