Bublinková fólie se dá sehnat i v jiné formě, než jako běžná fólie namotaná v roli. Vynikajícím obalem jsou bublinkové obálky. Ty jsou vyrobeny z papíru, který na sobě nese voděodolný nátěr. Uvnitř této papírové obálky je připevněna po obou stranách jemná bublinková fólie, která zajišťuje bezpečí během přepravy všem drobným předmětům. Obálka se zavírá velice jednoduše pomocí samolepící pásky, která je součástí obálky.

Bublinkové obálky

Bublinkové obálky jsou běžně distribuované v několika různých velikostech, od nejmenších 12*17,5 cm až po největší 37*48 cm. Při dodržení rozměrů stanovených Českou poštou (především je třeba hlídat max. tloušťku 5 cm) můžete použitím bublinkové obálky značně ušetřit náklady za poštovné. Pokud totiž dodržíte stanovené rozměry a váhu (max. 50*35 cm, váha do 2 kg), můžete předmět poslat jako doporučenou zásilku, která může být podstatně levnější, než doporučený balík (až o polovinu)!

Bublinková obálka velká

Za necelých 50 Kč tak můžete posílat třeba trička, čepice a další drobné části oděvů, veškeré drobnosti, CD nebo DVD a spousty dalších věci. Vždy budete mít jistotu, že Vámi zasílaný předmět je v bezpečí proti nárazům a vlhkosti.

Bublinková obálka na CD