Bublinkové pytle a sáčky známe všichni, spousta z nás si s nimi hrála jako děti a vzpomínáme na příjemné „pukací kuličky“. V dnešní době jsou bublinkové sáčky a pytle o dost rozšířenější. Jedná se o levnou a účinnou ochranu předmětů, které do sáčku nebo pytle zabalíme. Bublinkové pytle jsou vyrobeny z nezávadného polyethylenu a jejich účel je jasný – ochrana před nárazy a jiným poškozením zabalených předmětů během přepravy či skladování. Široký výběr bublinkových pytlů a sáčků najdete například ve specializovaném internetovém obchodě na Obalove-materialy.cz v sekci Pytle, sáčky, tašky, obálky.

Dvouvrstvé nebo třívrstvé

Bublinkové pytle i sáčky se vyrábějí buď dvouvrstvé, nebo třívrstvé. Třívrstvé zaručují ještě lepší ochranu, ale obecně se mnohem častěji používají dvouvrstvé bublinkové obaly. Ty by měly dostatečně chránit při běžné manipulaci a přepravě zboží. Některé typy bublinkových sáčků se vyrábějí z praktických důvodů s klopou. A samozřejmě můžete vybírat z různých rozměrů pytlů a sáčků.

Sáčky izolují a jsou odolné proti vlhkosti

Obecně se bublinkové pytle a sáčky používají pro balení a skladování nejrůznějších předmětů – ve skladech, ve firmách, ve výrobních halách, kancelářích i domácnostech. Se sáčky i pytli se jednoduše pracuje, jsou lehké, pevné, flexibilní, ale hlavně mají velmi dobré izolační vlastnosti a nenateče do nich voda, jsou odolné vůči vlhkosti, což je u většiny zboží velmi důležité.

Rozměry si můžete určit – výroba bublinkových pytlů na míru

V uvedeném e-shopu si můžete vybrat z několika rozměrů, ale jestli chcete nakoupit více bublinkových sáčků nebo pytlů a potřebujete specifický rozměr, můžete si je nechat vyrobit. Po zadání dotazu vám poptávku obratem nacení. Od závazné objednávky vašeho rozměru bývá doba dodání obvykle do 10 dnů. Sami si určíte, kolik vrstev chcete, zda je potřeba sáčky opatřit klopou apod.