Bublinkové obalové materiály jsou moderní a univerzální. S minimálními náklady tak můžete posílat a přepravovat drobné zboží, a chránit i větší zboží před poškozením. Vzduchové polštářky chrání zabalené výrobky a používají se tak hlavně při stěhování a přepravě. Nejčastější bublinkové obalové materiály jsou následující:

  • Bublinková fólie. Prodává se v celých rolích a lze do ní zabalit prakticky cokoliv. V praxi se do bublinkové fólie balí nábytek, elektronika, sklo, lehké plastové výrobky i sposuat dalších drobných výrobků.
  • Bublinkové obálky. Tyto obálky se vyrábějí z pevného papíru s voděodolným nátěre, uvnitř je pak bublinková fólie. Používají se k šetrné ochraně drobných věcí, které posíláme poštou. Všechny bublinkové obálky jsou navíc opatřeny samolepícím proužkem, který pevně drží obálku zalepenou. Na výběr je z mnoha rozměrů skladem.
  • Bublinkové pytle a sáčky. Bublinkové pytle mohou být dvouvrstvé nebo třívrstvé podle toho, jak moc potřebujete zboží chránit. Bublinkové sáčky i pytle jsou snadno zpracovatelné a velimi flexibilní. Mají dobré izolační vlastnosti a jsou odolné vůči vlhkosti. Hlavně však hrání před nárazy a jiným poškozením.

Kde bublinkové obalové materiály koupit

Všechny výše zmíněné bublinkové obalové materiály v různých velikostech můžete výhodně koupit například ve specializovaném internetovém obchodě na www.obalove-materialy.cz. Například bublinkové pytle si zde můžete nechat vyrobit podle svých požadavků. Na základě vaší poptávky vám obratem pošlou cenovou nabídku. Doba dodání je běžně do 10 dnů od závazné objednávky.