Bublinková fólie se mimo jiné používá k balení nábytku při stěhování. Je to nejjednodušší a nejspolehlivější možnost, jak všechen nábytek ochránit před poškozením nebo poškrábáním. Běžně se nábytek nejprve rozloží tak, aby se pohyblivé nebo volně položené části nábytku během přepravy nepoškodili. Jedná se především o šuplíky při stěhování stolů a stolků, nebo police ze skříní, vitrín, knihoven a podobně.

Bublinková fólie se však nepoužívá pouze při balení dřevěného nábytku. Je nanejvýš vhodné zabalit také textilní nábytek, kterým mohou být například sedací soupravy nebo postele, které jsou tak chráněné proti protržení textilie nebo ušpinění během manipulace. Dále jsou do bublinkové folie baleny botníky, sekretáře, komody, stoly, TV nebo PC stolky, desky nebo tabule.

Balení bublinková fólie

Dále bublinková fólie napomáhá odolat nástrahám přepravy křehkým věcem jako jsou akvária, zrcadla, obrazy, lustry a lampy. Stejně tak je nepostradatelná při stěhování hudebních nástrojů (např. i pianin nebo klavírů) nebo veškeré dekorace náchylné k poškození.

Balení bublinková fólie 2

2 komentáře u „Balení nábytku

Komentáře nejsou povoleny.